• JÓGA PRO MAMINKY A DĚTI - jeden a půl jogína

  Jóga

Trénink vede Bára Michková

 • Délka 30 min.
 • Vedené v čeština
 • Cena 130 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

Teď je řada na vás, milé maminky! Představte si, že se na půlhodinku zabaví váš špunt, vaše mysl odpočívá, tělo se protahuje a bolesti mizí… 30 MINUT JÓGY PRO VAŠI POHODU A ZDRAVÍ: ♥ online v pohodlí vašeho domova ♥ se špuntem nebo sama 😉 ♥ děti se protáhnou a užijí si legraci ♥ v čase, který vyhovuje vašemu režimu ♥ v bezpečné komunitě ostatních maminek ♥ 15 min společné konzultace vašich přání a potřeb před lekcí LEKCE JE VHODNÁ PRO BATOLATA A DĚTI CCA DO 3 LET Váš špunt potřebuje hlavně spokojenou maminku! Těším se na vás KAŽDÉ PONDĚLÍ mezi 8:45 a 9:30. Od 8:45 se budeme v klidu přihlašovat, povídat a konzultovat vaše potřeby a v 9:00 začíná vaše odpočinková lekce. NAPIŠTE MI, JAK VELKÉ JE VAŠE DÍTKO, ABYCH MOHLA LEKCI CO NEJLÉPE PŘIZPŮSOBIT. Odkaz pro přihlášení na lekci přes Google Meet obdržíte e-mailem nejpozději 2 hod. před začátkem lekce.


Co si nachystat?

 • podložku na cvičení

Bára Michková

Miluju jógu a moc mě baví vytvářet pro druhé bezpečný relaxační prostor, kde mají čas jen pro sebe. Zpřístupňuji při lekcích cvičení těm, kteří mají specifické potřeby třeba kvůli zdravotnímu stavu nebo ostychu, aby si i oni mohli užívat blahodárných účinků jógy.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Google meet

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Google meet.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk