• HIIT

  HIIT

Trénink vede Tomáš Garnek

 • Délka 30 min.
 • Vedené v Čeština, English
 • Cena 99 Kč za osobu
 • Zaměřuje se na Celé tělo

Co budeme dělat?

30 minut intervalového a intenzivního tréninku pro zrychlení metabolizmu a nejefektivnějšího spalování tuků. HIIT trénink je kratší a i s potřebným zahřátím a následným zklidněním našeho organismu se vejdeme do maximálně 30 minut. HIIT trénink vykazuje lepší účinky na některé parametry srdeční činnosti než běžné kardio. Během HIITu se střídají vysoce intenzivní intervaly maximálního zatížení (zhruba nad 80 % max. tepovky), které jsou střídány úseky o nižší intenzitě.


Co si nachystat?

 • Karimatka
 • Čistá voda
 • Dobrá nálada :-)

Tomáš Garnek

Jsem certifikovaný osobní trenér s 6ti letou praxí v oblasti fitness. Zabývám se jak funkční, tak především estetickou stránkou lidského těla, hubnutím, zpevňováním a přeměnou postavy. Specializace: Funkční trénink a cvičení s vlastní váhou těla Technika cvičení a nácvik pohybových vzorců pro začátečníky Kompenzační cvičení a odstraňování svalových dysbalancí, poúrazové cvičení Trénink žen 35+ specifická výživa a plány pro hubnutí v této věkové kategorii Příprava na sportovní výkon (lyže, cyklistika a bruslení) Dlouhodobá individuální spolupráce - tréninkové, objemové, silové, redukční a objemové plány Komplexní příprava hokejistů a sportovců Vzdělání: Výživa a potraviny - ČZU v Praze Sportovní výživa - Trenérská škola Fitness Slavia – ActiveFit Certificated Instruktor fitness - Trenérská škola Fitness Slavia – ActiveFit, fitness a výživa HC Dresdner Eislowen - sport conditioning training - dynamic, strength and agility training - sport psychology Zkušenosti: Přes 24 let aktivně hraji lední hokej, 4 roky na profesionální úrovni. 15 let se také věnuji aktivnímu cvičení, nyní přes 3 roky soutěžnímu fitness v kategorii Men’s physique. 6 let se již věnuji sportovnímu scoutingu, přípravě a výchově mladých sportovců a trenérské činnosti k dosažení snů a cílů stávajících a nových klientů.

Dostupné termíny

  Jak se zúčastním

  Skype meet now

  Tvůj trenér si pro tento online trénink vybral aplikaci Skype meet now.

  Vyzkoušej si to
  Jak obdržím pozvánku?
  Před zahájením tréninku obdržíš od trenéra odkaz s pozvánkou na email, který si uvedl při rezervaci termínu.
  Jak se připojím?
  Poté, co obdržíš email s pozvánkou, stačí ať klikneš na daný odkaz a automaticky se ti otevře nové okno v prohlížeči, kde budeš jednoduše následovat instrukce.
  Jak se přihlásit?

  Vyber si z dostupných termínů


  Požádat o nový termín
  • Jazyk